کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا

کاریابی در کانادا

اگر شما علاقه مند به کاریابی در کانادا هستید، در صفحه مناسبی هستید. با تمرکز و انگیزه زیاد می شود شغل مناسب در کانادا پیدا کرد. شما با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر می توانید در کانادا کار پیدا کنید.
در ادامه نکات بسیار مهمی بر اساس تجربه و بازخوردهای زیادی از کارشناسان و افراد با تجربه برای شما گردآوری شده است. لطفاً آنها را بخوانید ، آنها را درک کرده و از آنها استفاده کنید تا بتوانید برای موفقیت برنامه ریزی کنید و شغل مناسب خود را پیدا کنید.

داشتن رزومه کاری متناسب با سلیقه کانادایی ها

اطمینان حاصل کنید که قبل از ارسال رزومه خود به کارفرمایان در کانادا ، راهنمای قالب رزومه کاری در کانادا را به دقت مطالعه کرده باشید. رزومه های ضعیف نوشته شده رزومه هایی هستند که به جای اشاره به دستاوردهای شخصی یا تیمی فقط در مورد وظایف انجام داده شده در آن اشاره می شود. این مدل رزومه ها مانع از تأثیرگذاری شما می شوند و شما را از گرفتن شغل در کانادا قبل از رسیدن به مرحله مصاحبه باز می دارد. این نکات را با دقت بخوانید ، از درک هدف خود اطمینان حاصل کنید و از این مفاهیم ساده برای کمک به رزومه کاری خود برای تحت تأثیر قرار دادن کارفرمایان استفاده کنید. رزومه کاری شما اولین تأثیر مهم است ، بنابراین هنگام درخواست شغل در کانادا ، در این اولین قدم اساسی کوتاهی نکنید.
هنگامی که برای مصاحبه فراخوانده شده اید ، مقاله ما در مورد 57 سؤال مصاحبه ای که ممکن است از شما پرسیده شود را مطالعه نمایید.

منحصر به فرد باشید

در بسیاری از حرفه ها ، پاسخ به تبلیغات شغلی آنلاین روشی واقعاً مؤثر برای یافتن شغل در کانادا نیست. در جستجوی شغل مترکز باشید. 30 شرکت را با یک رزومه و کاور لتر یکسان بمباران نکنید ، زیرا مدیران شرکت ها با یکدیگر صحبت می کنند. این یک اشتباه رایج است. شبکه سازی ، تماس تلفنی و مصاحبه های اطلاع رسانی روش های بسیار مؤثرتری برای توزیع رزومه شما هستند.
راهنمای ما در زمینه ایجاد برنامه های شغلی هدفمند را بررسی کنید.

همیشه خود را علاقه مند نشان دهید

همیشه اطمینان حاصل کنید به شرکتی که رزومه ارسال کردید مجدد ارتباط بگیرید و طی یک هفته بعد از ارسال رزومه خود پیگیری کنید تا علاقه خود را نشان دهید. نامه های “متشکرم” پس از مصاحبه ، شما را از سایر نامزدهای متقاضی کار برای کار در کانادا جدا می کند. این قبیل کارها میتواند شما را از سایر رقبا متمایز کند به شانس شما جهت پذیرفته شدن بیفزاید.

داشتن تاییدیه قوی یا رفرنس از مشاغل قبلی

در کانادا خیلی راحت تر میتوانید کار پیدا کنید اگر افرادی که قبلا در مجموعه آنها کار میکردید رفنرنس شما باشند جهت حمایت و پشتیبانی از شما در صورتی که برای گرفتن استعلام از شما با آنها تماس گرفته شود. فقط دقت کنید این رفنرنس ها که در رزومه شما نیز نوشته می شوند مرتبط با شغل جدید باشند.

شناخت کامل از وبسایت های کاریابی و شبکه اجتماعی LinkedIn

وبسایت های کاریابی در کانادا که مشاغل در آنها معرفی می شوند را هرروز دنبال کنید و پس از پیدا کردن شغل های پست شده مرتبط با رشته خودتان برای هر پوزیشن یک رزومه منحصر به فرد درست کنید و با یک Cover Letter و متن جذاب ایمیل خود را ارسال کنید. همچینن شما باید دایره روابط کاری – دوستی خود را در لینکد این به شدت افزایش دهید و سعی کنید با افرادی که همرشته با شما هستند ارتباط بر قرار کنید تا شانس خود را برای پیدا کردن شغل بالا ببرید. خیلی از مشاغل در کانادا به صورت روابطی نیروی کار برای آنها پیدا می شود و دیگر به تبلیغات نمیرسد.

با اعتماد به نفس باشید

مهاجرت به یک کشور جدید یک چالش است. پیدا کردن شغل در کانادا هنگامی که مجبورید شبکه پشتیبانی خود را از ابتدا بسازید نیز مشکل است ، اما می توانید این کار را هم انجام دهید!
مهم این است که در طول فرایند به خودتان اعتقاد داشته باشید – و اطمینان حاصل کنید که دیگران حس کنند شما به خودتان باور دارید.

در ادامه لیست وب سایت های کاریابی در کانادا را می توانید مشاهده نمایید.
https://www.glassdoor.ca/index.htm
https://www.monster.ca/
https://www.craigslist.org/about/sites#CA
https://www.indeed.ca/
https://www.callcentrejob.ca/
https://www.adminjobs.ca/en/
https://www.retail.ca/
https://www.techjobs.ca/en/
https://www.itjobs.ca/en/
https://www.salesrep.ca/en/
https://www.accountingjobs.ca/
https://www.jobwings.ca/en/
https://www.hrjob.ca/
https://www.bajobs.ca/en/
https://www.pmjobs.ca/
https://www.aerojobs.ca/en/
https://www.paralegaljobs.ca/
https://www.winterjobs.ca/
https://www.summerjobs.ca/
https://www.careerbeacon.com/
https://careers.novascotia.ca/
https://www.jobbank.gc.ca/home
https://regionalhelpwanted.com/nova-scotia-jobs/
http://www.jobspress.com/
http://ww38.techportjobs.com/
https://novascotia.ca/DHW/employment.asp
https://www.workopolis.com/en/
https://www.monster.ca/

 قطعا در استان هایی که تراکم جمعیت آنها کمتر هستند شانس بیشتری خواهید داشت. در روش اتلنتیک پایلت فرصتی می باشد که در یکی از استان های زیر کار پیدا کنید و از طریق یک پیشنهاد کاری رسمی و دریافت نمره آیلس حداقل 4 اقدام به اقامت دائم نمایید.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
تفاوت بین مجوز تحصیلی با روادید تحصیلی در چیست؟
نوشتهٔ بعدی
دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری در استان نووا اسکوشیا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟