ویزای تضمینی کانادا

شرایط دریافت ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا یکی از مباحث مهم در امور اخذ ویزا می باشد که متقاضیان همواره به دنبال آن هستند. یکی از دلایل اصلی آن هزینه های غیر قابل برگشت برای درخواست ویزای کانادا می باشد که باعث گردیده برخی از افراد به دنبال موسسه هایی باشند که به آنها وعده اخذ ویزای تضمینی می دهند. این موضوع باعث گردیده افراد و موسسه های سود جو از این فرصت بوجود آمده سوء استفاده کنند و با وعده های دروغین مبالغ هنگفتی را از متقاضیان دریافت کنند. طبق مستندات نوشته شده در وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا “هیچگونه تضمینی برای دریافت ویزای کانادا وجود ندارد” همچنین اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری ایران بارها این موضوع را به مسافران و آژانس های مسافرتی هشدار داده که دادن وعده ویزای تضمینی و یا ذکر آن در قراردادهای ارائه خدمات اخذ ویزا، غیر قانونی می باشد و با افراد و آژانس های مسافرتی در صورت مشاهده و گزارش برخورد جدی می شود. قوانین امور مهاجرتی و توریستی کشور کانادا طوری طراحی گردیده که کلیه مسائل حقوقی و خدماتی آن تعریف مشخص دارند و هیچ چیز پنهان و یا قوانین نانوشته ای در آن وجود ندارد. لذا متقاضیان باید متوجه این موضوع باشند هیچ موسسه مهاجرتی یا آژانس مسافرتی و یا وکیل رسمی یا غیر رسمی امور مهاجرتی نمی تواند به شما تضمین اخذ ویزای کانادا را دهد.

وکلای دادگستری کانادا

وکلای رسمی کانادا که دوره تحصیلی وکالت را در کانادا گذرانده باشند باید مدرک دانشگاهی در یکی از سه مقطع زیر را کسب کرده باشند تا پروانه فعالیت کسب کنند.

مقطع لیسانس (LLB)

فوق لیسانس (LLM)

دکتری (JD)

این افراد علاوه بر وکالت در حوزه های مختلف حقوقی به عنوان وکیل رسمی یا مشاور امور مهاجرتی نیز می توانند فعالیت کنند و در دادگاه ها حضور یابند و از حقوق شما دفاع کنند.

مشاوران رسمی مهاجرت کانادا

مشاوران رسمی مهاجرت کانادا که برخی از آنها خود را به عنوان وکیل کانادایی خود را معرفی میکنند در واقع پروانه وکالت ندارند و فقط یک دوره تحصیلی دو ساله در کالج گذارنده اند و مدرک مشاور رسمی امور مهاجرتی کانادا را دریافت کرده اند و در واقع مشاور رسمی مهاجرت کانادا به حساب می آیند که لایسنس فعالیت به همراه شماره ICCRC دارند و قانونا می توانند وکالت پرونده های درخواست ویزای کانادا را به جای افراد به جریان اندازند. برای اینکه متوجه شوید یک فرد مشاور رسمی مهاجرت کانادا می باشد و لایسنس فعالیت آن فعال است به لینک زیر مراجعه کنید و نام آن را در لیست جستجو کنید.

https://iccrc-crcic.ca/find-a-professional/

طبق اطلاعیه نوشته شده در وبسایت رسمی اداره مهاجرت کانادا داشتن نمایده یا وکیل مهاجرتی، هیچگونه تاثیر مثبتی بر روند رسیدگی پرونده متقاضی ندارد. در نتیجه اقدام به صورت مستقیم و یا داشتن نماینده قانونی بر عهده متقاضی می باشد. اطلاعات کامل را می توانید از لینک زیر مشاده نمایید

https://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=444&top=7

مجموعه مهاجرت اکسپرت همواره مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و کشور کانادا خدمات اخذ ویزای کانادا را ارائه میدهد.  این مجموعه با مشاورین رسمی مهاجرت کانادا همکاری دارد و پرونده های وکالت امور ویزای کانادای متقاضیان را از طریق مشاورین رسمی با تجربه به جریان می اندازد. همچنین افراد اگر تمایل داشته باشند می توانند از بسته های آموزشی صفر تا صد نحوه درخواست انواع ویزای کانادا را خریداری کنند و با حداقل هزینه بدون نیاز به وکیل پرونده خود را به جریان اندازند.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟