ویزای کاری (Work-Permit)

تفاوت ویزای کار با ویزای اقامت دائم کانادا

تفاوت ویزای کار با ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای کاری کانادا یک ویزای کوتاه مدت دوره یک یا دوساله می باشد که فرد با دریافت ویزا و ورک پرمیت در بدو ورود به کانادا، می تواند قانونا مشغول به کار شود. برای دریافت ویزای کاری کانادا فرد باید یک پیشنهاد کاری رسمی از یک شرکت کانادیی داشته باشد در بیشتر مشاغل داشتن LMIA در کنار پیشنهاد کاری اجباری می باشد. نامه LMIA یا همان نامه تاییدیه میزان تاثیر بر بازار کار کانادا نامه ای است که از طرف اداره اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا صادر میشود و دریافت این بسیار سخت می باشد و شرایط خاصی دارد که برای دریافت اطلاعت کامل تر می توانید به صفحه ویزای کار کانادا مراجعه نمایید.

ویزای اقامت دائم یا اصطلاحا لندینگ ویزای کانادا ویزایی است که یک بار برای افراد واجد الشرایط به دریافت اقامت دائم کانادا جهت ورود اولیه به کانادا صادر می شود. افرادی هستند بدون داشتن شغل در کانادا با اقامت وارد کانادا می شوند و بعد دنبال کار می گردند. داشتن شغل یا پیشنهاد شغلی امتیاز شما برای دریافت اقامت دائم را بسیار افزایش میدهد. شما بدون داشتن پیشنهاد شغلی یا تجربه کاری کانادایی نیز ممکن است شانس دریافت اقامت دائم کانادا را داشته باشید. برای دریافت اطلاعت کامل از شرایط خود می توانید فرم ارزیابی را تکمیل کنید و برای رزرو وقت مشاوره تماس بگیرید.

اغلب بعضی افراد ویزای کار کانادا را با برنامه مهاجرتی نیروی کار ماهر کانادا اشتباه می گیرند. افرادی که در برنامه مهاجرتی نیروی کار ماهر کانادا پذیرفته می شوند ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند. گرچه داشتن پیشنهاد شغلی امتیاز فرد را برای دریافت ویزای اقامت دائم بالا می برد ولی این دو نوع ویزای با یکدیگر تفاوت دارند. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به دو صفحه برنامه نیروی کار ماهر کانادا و ویزای کاری کانادا مراجعه نمایید.


, , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
افزایش شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا
نوشتهٔ بعدی
ناک شغلی کانادا چیست (NOC)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟