برنامه مهاجرتی اتلنتیک

برنامه مهاجرتی اتلنتیک کانادا ( Atlantic Immigration Pilot Program)

برنامه مهاجرتی اتلنتیک یک برنامه جامع برای جذب نیروی کار ماهر در استان های نیوفاند لند، نووا اسکوشیا، نیوبرانزویک و پرنس ادوارد است. از پیش شرط های مهم این برنامه داشتن پیشنهاد کاری از یکی از شرکت های مورد تایید در استان های مذکور می باشد. از مزیت های این برنامه حساسیت کمتر بر روی سن اقدام کننده، داشتن حداقل نمره آیلس 4 و پیدا کردن کار  راحت تر نسبت به استان های دیگر می باشد. شما پس از دریافت پیشنهاد کاری معتبر شانس این را هم دارید که با ویزای کاری ظرف مدت کوتاه، وارد خاک کانادا شوید و در طول مدت اینکه منتظر جواب پرونده مهاجرتی خود می باشید مشغول به کار شوید. افرادی که دارای مهارت کاری، فنی و شغلی می باشند شانس دریافت اقامت دائم کانادا را از طریق این برنامه را دارند.

این برنامه مهاجرتی به 3 بخش کلی تقسیم بندی می شوند:

  • Atlantic International Graduate Program
  • Atlantic High-Skilled Program
  • Atlantic Intermediate-Skilled Program

بخش اول مربوط به افرادی می باشد که در یکی از کالج ها یا دانشگاه های استان های نیوبرانزویک، نووا اسکوشیا، نیوفاندلند و پرنس ادوارد آیلند کانادا درس خوانده اند و فارق التحصیل شده اند.

بخش دوم مربوط به افرادی می باشد که مدارک تحصیلی آنها بالای لیسانس می باشد و در مشاغل در سطح NOC Type A and 0 and B سابقه کاری دارند.

بخش سوم مربوط به افرادی می باشد که مدارک تحصیلی آنها دیپلم و فوق دیپلم می باشد و سابقه کاری آنها در زمینه شغل های NOC Type C and NOC Type D می باشد. کسانی که کارهای فنی و تکنسینی انجام می دهند، کارگر هستند، راننده های کامیونت و ماشین های سنگین شامل این بخش می باشند.

جهت بررسی شرایط شما فرم ارزیابی را تکمیل بفرمایید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟